Általános kisegítő munkatársÉrtékesítési munkatárs (B2B)Interaktív 3D UI fejlesztőSenior Frontend fejlesztő

Általános kisegítő munkatárs

Általános céges munkákban segítséget adó, aktív B-s jogosítvánnyal rendelkező munkatársat keresünk, akár részmunkaidőben is.

Te vagy a mi emberünk, hogy ha szívesen segítesz a kollégáidnak. Nem jelent problémát pár karton tej és kávé felcipelése az irodába. Nem untat a postázás. Tudsz segíteni fénymásolásban, elvinni papírokat egy hivatalba, vagy segíteni, csomagolni.

Egyáltalán nem hátrány, hogy ha 50 év feletti vagy, de érzel még magadban lendületet.

Ha csak 8 általános a legmagasabb iskolai végzettséged, nálunk ez sem jelent hátrányt, de „józan paraszti ész” azért elvárás.

Amit kínálunk:

Biztos bejelentett állás.

Stabil fizetés.

Egy vidám csapat része lehetsz.

Értékesítési munkatárs (B2B)

A 4-szeres Deloitte Technology Fast 50 díjazott Dolphio Technologies Kft. keres irodai székeket árusító leányvállalatához B2B értékesítő munkatársat. Jövendőbeli munkatársunk felelős lesz a ChairPro által forgalmazott termékek értékesítésért. Feladatkörébe fog tartozni a B2B értékesítés menedzselése, az új ügyfelek felkutatása, célcsoportok azonosítása és az ügyfelekkel való kommunikáció is. Ideális jelölt számunkra az, akinek van értékesítési tapasztalata és kellő ambícióval rendelkezik, hogy munkájával hozzájáruljon, cégünk piacvezetővé váljon.

Leendő munkatársunk feladatai:

  • Új partnerkapcsolatok felkutatása, elindítása
  • Ügyfelekkel való kapcsolattartás
  • Ajánlatok előkészítése, megrendelések nyomon követése
  • Precíz, önálló munkavégzés
  • Ügyfélközpontú gondolkodásmód
  • Beszállítókkal kapcsolattartás

  • Versenyképes jövedelem
  • Munkavállaló barát munkafeltételek
  • Igény szerint rugalmas munkaidő
  • Folyamatos tanulási és fejlődési lehetőség
  • Összetartó csapat, kellemes légkör, játszószoba

Akit keresünk:

  • Gazdasági végzettséggel rendelkezik
  • Az angol nyelvtudása tárgyalóképes
  • Saját gépjármű és B kategóriás jogosítvány
  • Tapasztalatot szerzett az alábbi területeken:

o   B2B értékesítés (irodabútor értékesítési terület előny)

o   ügyfél kapcsolattartás

Munkavégzés helye: Budapest IX. kerület

Interaktív 3D UI fejlesztő

Ezúttal az egyik spinoff projektünk számára keresünk munkatársat. A leendő kolléga nem máshol dolgozik majd, mint a SignAll-nál.

A SignAll innovációjával lehetővé válik, hogy az amerikai siket emberek által használt  jelnyelvet értelmes angol mondatokká fordítsuk. Fejlesztésünket a jövő 8. legmeghatározóbb fejlesztései közé választotta a szilíciumvölgybeli Singularity University a Global Impact Competition 2014 rendezvényen. A Singularity University-t a Google, a NASA, a Cisco és más nagyvállalatok alapították. A prototípusunkat az amerikai CNBC televízióban is bemutattuk, illetve 2015-ben elnyertük a legrangosabb nyelvtechnológiai LT-Innovate díjat is Brüsszelben. A Dolphio Technologies magyar vállalat innovációja azóta különálló cég lett és 2016 óta SignAll Technologies Zrt. néven fut.

További információk a projektünkről:

www.signall.us

facebook.com/projectsignall

Az új kolléga feladatai:

  • interaktív 3D UI renderelésének lefejlesztése (AR)
  • 3D UI integrációja a keretrendszerbe
  • UI komponensek fejlesztése
  • Gesture control bevezetése a UI-ba

A cél egy olyan UI fejlesztése, amely a felhasználó számára egy kiterjesztett valóságként kerül megjelenítésre. A felhasználó, a térben megjelenített UI elemekkel 3D szenzorok valósidejű adatain keresztül kerülhet interakcióba.

Elvárásaink:

  • 3D grafika: tanulmányok az egyetem alatt, vagy korábbi munkahelyen szerzett tapasztalat
  • C++ nyelv ismerete
  • proaktív munkavégzés
  • angol nyelvtudás

Előnyt jelent:

  •          OpenGL ismerete
  •          Tapasztalat kinect-el
  •          Bármilyen jelnyelv ismerete

  • felelősségteljes munkavégzés, ahol van tere az önálló ötleteknek, döntéseknek
  • folyamatos visszajelzés a munkavégzéssel kapcsolatban
  • agilis módszertanok (Scrum és Kanban, mind a kettőt használjuk)
  • munkavállalóbarát környezet
  • összetartó csapat,kellemes légkör, játszószoba
  • versenyképes jövedelem

A munkavégzés helye: Budapest IX. kerület.

Senior Frontend fejlesztő

  • Alkalmazások tervezése és a megfelelő technológiák kiválasztása
  • Alkalmazások használható reszponzív felületének megtervezése (UI/UX)
  • Mockup-ok és fejlesztői tervek készítése (Balsamiq)
  • Webes alkalmazások frontend oldali tesztelésének tervezésében való részvétel
  • Frontendes fejlesztések szakmai felügyelete (code review, pair programming)
  • Fejlesztési feladatok koordinálása, támogatása, tervezése és becslése (Sprint Planning)
  • Munkatársak szakmai képzése, képzési tematika tervezése
  • Munkatársak szakmai kompetenciáinak értékelése
  • Kiválasztásban és interjúztatásban való részvétel
  • Megrendelői megbeszéléseken való részvétel

  • Folyamatos visszajelzés a munkavégzéssel kapcsolatban
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség (belső képzések, tanfolyamok)
  • Agilis módszertanok
  • Munkavállalóbarát munkafeltételek

  • JavaScript, JS framework alapos ismerete (előny: AngularJS), jQuery
  • Modern web 2.0-ás technológiák ismerete (CSS3, HTML5, SCSS, Bootstrap, Yeoman, WebSocket, WebGL)
  • Olvasási szintű angol nyelvismeret

A jelentkezésnél előnyt jelent:

  • Rest API (CRUD)
  • JavaEE fejlesztési tapasztalat
  • Photoshop alapszintű ismerete
  • Mobilra optimalizált web alkalmazások fejlesztésében szerzett tapasztalat
  • Bármilyen mobil platformon szerzett alkalmazás tervezési/fejlesztési tapasztalat

Munkavégzés helye:

Budapest IX. ker., Miskolc, Debrecen