Interaktív 3D UI fejlesztő

Ezúttal az egyik spinoff projektünk számára keresünk munkatársat. A leendő kolléga nem máshol dolgozik majd, mint a SignAll-nál.

A SignAll innovációjával lehetővé válik, hogy az amerikai siket emberek által használt  jelnyelvet értelmes angol mondatokká fordítsuk. Fejlesztésünket a jövő 8. legmeghatározóbb fejlesztései közé választotta a szilíciumvölgybeli Singularity University a Global Impact Competition 2014 rendezvényen. A Singularity University-t a Google, a NASA, a Cisco és más nagyvállalatok alapították. A prototípusunkat az amerikai CNBC televízióban is bemutattuk, illetve 2015-ben elnyertük a legrangosabb nyelvtechnológiai LT-Innovate díjat is Brüsszelben. A Dolphio Technologies magyar vállalat innovációja azóta különálló cég lett és 2016 óta SignAll Technologies Zrt. néven fut.

További információk a projektünkről:

www.signall.us

facebook.com/projectsignall

Az új kolléga feladatai:

  • interaktív 3D UI renderelésének lefejlesztése (AR)
  • 3D UI integrációja a keretrendszerbe
  • UI komponensek fejlesztése
  • Gesture control bevezetése a UI-ba

A cél egy olyan UI fejlesztése, amely a felhasználó számára egy kiterjesztett valóságként kerül megjelenítésre. A felhasználó, a térben megjelenített UI elemekkel 3D szenzorok valósidejű adatain keresztül kerülhet interakcióba.

Elvárásaink:

  • 3D grafika: tanulmányok az egyetem alatt, vagy korábbi munkahelyen szerzett tapasztalat
  • C++ nyelv ismerete
  • proaktív munkavégzés
  • angol nyelvtudás

Előnyt jelent:

  •          OpenGL ismerete
  •          Tapasztalat kinect-el
  •          Bármilyen jelnyelv ismerete

Amit kínálunk:

  • felelősségteljes munkavégzés, ahol van tere az önálló ötleteknek, döntéseknek
  • folyamatos visszajelzés a munkavégzéssel kapcsolatban
  • agilis módszertanok (Scrum és Kanban, mind a kettőt használjuk)
  • munkavállalóbarát környezet
  • összetartó csapat,kellemes légkör, játszószoba
  • versenyképes jövedelem

A munkavégzés helye: Budapest IX. kerület.